tel: +420 602 284 453
morstadt@tydeniky.cz

Noviny Metropol: Deset let vám přinášíme radost říká Jiří Morštadt

Metropol každoročně připravuje rovněž novinky v oblasti kultury, ale také podporuje motorismus, kdy poslední akcí byl Czech Truck Prix na Autodromu Most. Aktuálním projektem tohoto léta je další ročník Miss Czech Press v pražském klubu Lávka. V porotě zde zasednou významné osobnosti nejen českého módního průmyslu a modelingu, jako jsou například Jozef Oklamčák, prezident Miss Slovensko, ředitel České Miss Petr Kozáček, módní návrháři Olga Rusakova či Ghalal Giani, ale také významní obchodní partneři jako jsou šéfredaktoři prestižních tiskových titulů, přední fotografové.

Zkušenosti na realizaci těchto projektů jsme sbírali nejen po České republice, ale i na předních světových soutěžích, jako byla před měsícem Miss Jalta na Krymu, kde byl ředitel Metropolu Ing. Jiří Morštadt čestným porotcem této soutěže krásy.

Fashion Models je významná agentura, která pořádá módní přehlídky a je v ní registrováno více než 800 modelek. Její promo team zastupuje vydavatelství Metropolu na řadě významných kulturních, sportovních i společenských akcích.

Mezi velmi úspěšné akce skupiny Metropol patří kromě projektu METROPOL pomáhá (podpora dětských domovů, domovů pro seniory, handicapovaných spoluobčanů či útulků pro opuštěná zvířata) i Kulatý stůl Metropolu s osobnostmi veřejného či sportovního života, stejně jako horká letošní novinka natáčení TV pořadu Třetí poločas v pivovaru Monopol, prezentovaného na sociálních sítích i webu Český Metropol, a také projekt Network Communications.

Vydavatelství Metropol letos slaví deset let činnosti a je zřejmé, že tyto noviny s příjemným a laskavým obsahem zaplnily volné místo na českém mediálním trhu. Nespornou výhodou skupiny Metropol je možnost bezplatné prezentace jejích projektů na zpravodajských portálech, sociálních sítích i v novinách. Za rok je přečte více než 1 milion čtenářů. Je to moderní novinový projekt, který podporuje kulturní, sportovní i společenské dění nejen v Praze, ale také v dalších regionech České republiky.

Jiřího Morštadta do světa módy přivedl hned po studiích na Vysoké škole textilní a strojní zrod prvních projektů v této oblasti jako byl například Mladý módní tvůrce. Z toho projektu vzešlo hned několik významných českých módních návrhářů.