tel: +420 602 284 453
morstadt@tydeniky.cz

Pro business

OBLASTI VYUŽITÍ:

MEDICINA A ZDRAVOTNICTVÍ

Polikliniky

Nemocnice

Rehabilitační ordinace

Lázně

Wellness a lázeňské hotely

...

GOLF

Hyperbarická kyslíková terapie je známa díky své schopnosti rozpouštět kyselinu mléčnou nahromaděnou ve svalech, díky čemuž pomáhá odstraňovat únavu. Současně zlepšuje i mozkové funkce. Naše komory tak využívají golfisté, kteří chtějí zlepšit své dovednosti a rychleji obnovovat unavené svaly. Váš švih bude vždy lepší, pokud je vaše tělo odpočaté. V komoře si pak můžete při terapii pouštět například svůj oblíbený seriál nebo lekce golfu.

MASÁŽ A CHIROPRAXE

Po uvedení komory na trh se rychle začal zvyšovat počet jejích uživatelů. Zprvu se jednalo zejména o starší osoby, avšak nyní kyslíkové komory používají i mladí lidé a ženy. Dokonce i samotná obsluha komor si pravidelně dopřává léčivých účinků kyslíkových komor. Někteří pacienti, kteří zpočátku přišli pouze na hyperbarickou léčbu, pak také vyzkoušeli další terapie. Můžete tak například nabízet kombinaci oxygenoterapie a masáže.

FITNESS CENTRA

Hyperbarické komory umožňují sportovcům rychleji zotavit svá těla a posílit celkové zdraví, a díky tomu podávat lepší výkony. V jedné studii ve Skotsku, která zkoumala účinky oxygenoterapie na fotbalistech, bylo zjištěno, že doba obnovy zraněných svalů, vazů, šlach a dalších namáhaných částí těla byla snížena o 70%, pokud se hráči při rekonvalescenci mimo klasické fyzické léčbě věnovali i hyperbarické kyslíkové terapii.

Stále více sportovců tak nyní využívá blahodárné účinky této terapie, a díky tomu mohou být úspěšnější než kdy předtím. Některá fitness centra si díky nákupu hyperbarické komory získala až dvojnásobný počet členů. Komoru můžete nabízet zdarma platícím členům nebo ji pronajímat přes rezervační systém.

KOSMETICKÉ SALÓNY

Kyslík je energie, která tělu umožňuje vytvářet nové buňky a opravovat ty staré. Podlé lékařských zpráv se pokožka osob ve věku 25 až 30 podobá té novorozenců pouze z 35 %.

Snížení obsahu kyslíku v krvi zpomaluje její tok. Nedostatečné zásobení kyslíkem také zpomaluje tvorbu kolagenu a způsobuje rozpad kožních buněk. V důsledku pak kůže vypadá unavená, stará a je náchylná k různým nedokonalostem. Hyperbarická komora však za vás tyto problémy umí vyřešit.

Kosmetické salony tyto komory využívají buď jako samostatnou službu nebo jako součást výhodných balíčků.

Žádný zákazník není rád, pokud musí čekat ve frontě. Kosmetické salóny to mohou řešit právě tak, že zákazníkům zkrátí čas tím, že jim nabídnou terapii v kyslíkové komoře (např. krátké terapie do 20 minut). Zákazníci se tak budou lépe cítit a nebude jim vadit počkat si na další služby.

Hyperbarická komora odstraňuje bolest hlavy, zlepšuje náladu, relaxuje tělo a podporuje dobrý spánek.

OTEVÍRÁME NOVÉ HORIZONTY PRO PROFESIONÁLNÍ SPORTOVCE.

Buďte vyjímeční a poražte své soupeře! Máme pro Vás způsob, jak toho dosáhnout!

Touto cestou s Vámi chceme navázat spolupráci a nabídnout Vašim sportovcům novou možnost rychlé regenerace a razantní zvýšení sportovních výkonů.

Kyslíková hyperbarická komora pro sportovce je již dostupná i Vám.
Společnost OXYLIFE je oficiálním distributorem kyslíkových barokomor největší japonské společnosti v oboru hyperbarické oxygenoterapie.

Milióny sportovců po celém světě již aktivně využívají této technologie pro zvýšení sportovních výkonů. Především to jsou olympijští a profesinální sportovci.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Bude mít uvnitř komory soukromí? 
Ano, komoru můžete navíc zakrýt zvenku.

Co když uvnitř usnu?
Přístroj umožňuje nastavení délky terapie a poté se automaticky vypne.

Co budu k terapii potřebovat?
Kosmetický salón pro vás připraví povlečení a polštáře. Brát si s sebou tedy nemusíte nic.

Kolik dní v týdnu mohu komoru používat?
Po jedné terapii zůstane úroveň kyslíku v krvi na zvýšené úrovni přibližně po tři dny. Doporučená dávka je tedy dvě terapii týdně.

Jak mohu trávit čas během terapie?
Můžete sledovat filmy, poslouchat hudbu, užít si vibrační terapii (matrace Body-Sonic) nebo si vychutnávat aromaterapii.